HAKKIMIZDA

1985 yılında atölyecilik ile başlayan ve 20 yılı aşkın bir süre ile devam eden ticaret hayatına 2005 yılında ihracata başlayarak yeni bir yön veren Ahmetoğulları Mermer, Ortadoğu pazarında belirli kesimlerle başlayan dış ticaretinin yanı sıra bu gün ihracat faaliyetini Irak’ın Duhak, Erbil, Süleymaniye kentlerindeki kendi depoları ile sürdürmektedir.

2012 yılında teknolojik yeniliklerle revize edilen fabrika 16 bin metrekare alanda ve 65 personel ile faaliyet göstermektedir. Ahmetoğulları Mermer, Türkiye genelinde bütün kesimlerden biçilmiş mermer almakta ve bunu 27 yıllık tecrübesi ile başta ihrac etmek üzere son teknoloji ile işlemektedir. 

Atölyecilikten bu yana insana yatırım yapan Ahmetoğulları Mermer bölgede mermer denilince akla ilk gelen firmalardan biridir. Batman Organize Sanayi Bölgesi’nde günümüzün değişen koşulları, müşteri talepleri ve fabrikacılık  konusunda üzerine düşeni yapan Ahmetoğulları Mermer, 2013 yılı sonunda 240 bin metrekare mermer ihracatı gerçekleştirerek bir başarıya imza atmıştır.